SMBJ300A-H
Артикул производителя:
SMBJ300A-H
Производитель/Бренд:
Bourns Inc.
Краткое описание:
TVS DIODE 300VWM 486VC SMB
Производитель :
Bourns Inc.
Applications :
General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
1.3A
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Power - Peak Pulse :
600W
Supplier Device Package :
SMB (DO-214AA)
Voltage - Breakdown (Min) :
335V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
486V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
300V