STIEC45-26ACS
- Артикул производителя:
- STIEC45-26ACS
- Производитель/Бренд:
- STMicroelectronics
- Краткое описание:
- TVS DIODE 26VWM 45VC SMC
- Производитель :
- STMicroelectronics
- Категория товара :
- TVS - Diodes
- Applications :
- General Purpose
- Bidirectional Channels :
- 1
- Capacitance @ Frequency :
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 500A (8/20µs)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Package / Case :
- DO-214AB, SMC
- Power - Peak Pulse :
- Power Line Protection :
- No
- Product Status :
- Obsolete
- Supplier Device Package :
- SMC
- Type :
- Zener
- Unidirectional Channels :
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 28.9V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 45V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 26V