SM15T75A
- Артикул производителя:
- SM15T75A
- Производитель/Бренд:
- STMicroelectronics
- Краткое описание:
- TVS DIODE 64.1VWM 134VC SMC
- Производитель :
- STMicroelectronics
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 75A (8/20µs)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Product Status :
- Obsolete
- Supplier Device Package :
- SMC (DO-214AB)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 71.3V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 134V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 64.1V