1.5KE10C-B
- Артикул производителя:
- 1.5KE10C-B
- Производитель/Бренд:
- Hartland Controls/Littelfuse
- Краткое описание:
- TVS DIODE 8.55VWM 15.23VC DO201
- Производитель :
- Hartland Controls/Littelfuse
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 104.8A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Product Status :
- Obsolete
- Supplier Device Package :
- DO-201
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 9V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 15.23V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 8.55V