ICTE18C-E3/73
- Артикул производителя:
- ICTE18C-E3/73
- Производитель/Бренд:
- Vishay Dale Thin Film
- Краткое описание:
- TVS DIODE 18VWM 25.5VC 1.5KE
- Производитель :
- Vishay Dale Thin Film
- Категория товара :
- TVS - Diodes
- Applications :
- General Purpose
- Bidirectional Channels :
- 1
- Capacitance @ Frequency :
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 50A
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Package / Case :
- DO-201AA, DO-27, Axial
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Power Line Protection :
- No
- Product Status :
- Obsolete
- Supplier Device Package :
- 1.5KE
- Type :
- Zener
- Unidirectional Channels :
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 21.2V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 25.5V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 18V