1.5KA12AHE3/54
- Артикул производителя:
- 1.5KA12AHE3/54
- Краткое описание:
- TVS DIODE 10.2VWM 16.7VC 1.5KA
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 89.8A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 185°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 11.4V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 16.7V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 10.2V