MXL1.5KE16CAE3
- Артикул производителя:
- MXL1.5KE16CAE3
- Краткое описание:
- TVS DIODE 13.6VWM 22.5VC CASE-1
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 67A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 15.2V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 22.5V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 13.6V