MPLAD6.5KP110CA
- Артикул производителя:
- MPLAD6.5KP110CA
- Производитель/Бренд:
- Microsemi Corporation
- Краткое описание:
- TVS DIODE 110VWM 177VC PLAD
- Производитель :
- Microsemi Corporation
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 36.7A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 6500W (6.5kW)
- Supplier Device Package :
- PLAD
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 122V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 177V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 110V