MAP5KE8.5CA
- Артикул производителя:
- MAP5KE8.5CA
- Краткое описание:
- TVS DIODE 8.5VWM 14.4VC DO204AL
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 34.7A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 500W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 9.44V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 14.4V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 8.5V