MAP5KE45CA
- Артикул производителя:
- MAP5KE45CA
- Краткое описание:
- TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO204AL
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 6.9A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 500W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 50V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 72.7V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 45V