MXSMLJ6.5CA
- Артикул производителя:
- MXSMLJ6.5CA
- Краткое описание:
- TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC DO214AB
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 267.9A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 3000W (3kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 7.22V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 11.2V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 6.5V