MXSMCGLCE15AE3
- Артикул производителя:
- MXSMCGLCE15AE3
- Краткое описание:
- TVS DIODE 15VWM 24.4VC SMCG
- Capacitance @ Frequency :
- 100pF @ 1MHz
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 61A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Package / Case :
- DO-215AB, SMC Gull Wing
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Supplier Device Package :
- SMCG (DO-215AB)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 16.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 24.4V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 15V