MXSMBG7.5AE3
- Артикул производителя:
- MXSMBG7.5AE3
- Краткое описание:
- TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC SMBG
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 46.5A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 600W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 8.33V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 12.9V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 7.5V