MXSMBG33CAE3
- Артикул производителя:
- MXSMBG33CAE3
- Краткое описание:
- TVS DIODE 33VWM 53.3VC SMBG
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 11.3A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 600W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 36.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 53.3V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 33V