MXPLAD6.5KP22A
- Артикул производителя:
- MXPLAD6.5KP22A
- Производитель/Бренд:
- Microchip Technology
- Краткое описание:
- TVS DIODE 22VWM 35.5VC PLAD
- Производитель :
- Microchip Technology
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 183A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 6500W (6.5kW)
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- PLAD
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 24.4V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 35.5V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 22V