MXPLAD30KP26CA
- Артикул производителя:
- MXPLAD30KP26CA
- Краткое описание:
- TVS DIODE 26VWM 43VC PLAD
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 696A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 30000W (30kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 28.9V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 43V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 26V