MXP5KE40AE3
- Артикул производителя:
- MXP5KE40AE3
- Краткое описание:
- TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO204AL
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 7.8A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 500W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 44.4V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 64.5V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 40V