MXLSMLG100CAE3
- Артикул производителя:
- MXLSMLG100CAE3
- Краткое описание:
- TVS DIODE 100VWM 162VC SMLG
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 18.6A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Package / Case :
- DO-215AB, SMC Gull Wing
- Power - Peak Pulse :
- 3000W (3kW)
- Supplier Device Package :
- SMLG (DO-215AB)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 111V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 162V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 100V