MXLSMCG14A
- Артикул производителя:
- MXLSMCG14A
- Краткое описание:
- TVS DIODE 14VWM 23.2VC SMCG
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 64.7A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Package / Case :
- DO-215AB, SMC Gull Wing
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Supplier Device Package :
- SMCG (DO-215AB)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 15.6V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 23.2V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 14V