MXLSMBJSAC8.5
- Артикул производителя:
- MXLSMBJSAC8.5
- Краткое описание:
- TVS DIODE 8.5VWM 14VC SMBJ
- Capacitance @ Frequency :
- 30pF @ 1MHz
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 34A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Package / Case :
- DO-214AA, SMB
- Power - Peak Pulse :
- 500W
- Supplier Device Package :
- SMBJ (DO-214AA)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 9.44V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 14V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 8.5V