MXLSMBG8.5AE3
- Артикул производителя:
- MXLSMBG8.5AE3
- Краткое описание:
- TVS DIODE 8.5VWM 14.4VC SMBG
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 41.7A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Package / Case :
- DO-215AA, SMB Gull Wing
- Power - Peak Pulse :
- 600W
- Supplier Device Package :
- SMBG (DO-215AA)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 9.44V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 14.4V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 8.5V