MXLSMBG10AE3
Артикул производителя:
MXLSMBG10AE3
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
35.3A
Operating Temperature :
-65°C ~ 150°C (TJ)
Power - Peak Pulse :
600W
Voltage - Breakdown (Min) :
11.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
17V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
10V