MXLRT100KP300A
- Артикул производителя:
- MXLRT100KP300A
- Краткое описание:
- TVS DIODE 300VWM 590VC CASE 5A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 100000W (100kW)
- Supplier Device Package :
- Case 5A (DO-204AR)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 333V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 590V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 300V