MXLPLAD6.5KP36CA
- Артикул производителя:
- MXLPLAD6.5KP36CA
- Краткое описание:
- TVS DIODE 36VWM 58.1VC PLAD
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 111A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 6500W (6.5kW)
- Supplier Device Package :
- PLAD
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 40V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 58.1V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 36V