MXLPLAD6.5KP160AE3
- Артикул производителя:
- MXLPLAD6.5KP160AE3
- Производитель/Бренд:
- Microsemi Corporation
- Краткое описание:
- TVS DIODE 160VWM 259VC PLAD
- Производитель :
- Microsemi Corporation
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 25.1A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 6500W (6.5kW)
- Product Status :
- Obsolete
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 178V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 259V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 160V