MXLPLAD30KP17A
- Артикул производителя:
- MXLPLAD30KP17A
- Краткое описание:
- TVS DIODE 17VWM 28.8VC PLAD
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 1041A (1.041kA)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 30000W (30kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 18.9V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 28.8V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 17V