MXLPLAD15KP48AE3
- Артикул производителя:
- MXLPLAD15KP48AE3
- Краткое описание:
- TVS DIODE 48VWM 77.4VC PLAD
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 195A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 15000W (15kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 53.3V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 77.4V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 48V