MXLLCE80A
- Артикул производителя:
- MXLLCE80A
- Краткое описание:
- TVS DIODE 80VWM 129VC CASE-1
- Capacitance @ Frequency :
- 90pF @ 1MHz
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 11.6A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 88.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 129V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 80V