CD214C-T16CALF
- Артикул производителя:
- CD214C-T16CALF
- Краткое описание:
- TVS DIODE 16VWM 26VC SMC
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 57.7A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Package / Case :
- DO-214AB, SMC
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Supplier Device Package :
- SMC (DO-214AB)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 17.8V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 26V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 16V