CD214B-T14CALF
- Артикул производителя:
- CD214B-T14CALF
- Краткое описание:
- TVS DIODE 14VWM 23.2VC SMB
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 25.8A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Package / Case :
- DO-214AA, SMB
- Power - Peak Pulse :
- 600W
- Supplier Device Package :
- SMB (DO-214AA)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 15.6V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 23.2V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 14V