ICTE15-E3/54
- Артикул производителя:
- ICTE15-E3/54
- Краткое описание:
- TVS DIODE 15VWM 20.6VC 1.5KE
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 60A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 17.6V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 20.6V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 15V