SMDA12CDR2G
- Артикул производителя:
- SMDA12CDR2G
- Производитель/Бренд:
- Fairchild/ON Semiconductor
- Краткое описание:
- TVS DIODE 12VWM 24VC 8-SOIC
- Производитель :
- Fairchild/ON Semiconductor
- Bidirectional Channels :
- 4
- Capacitance @ Frequency :
- 120pF @ 1MHz
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 12A (8/20µs)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Package / Case :
- 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
- Power - Peak Pulse :
- 300W
- Supplier Device Package :
- 8-SOIC
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 13.3V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 24V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 12V (Max)