ESDLC12VD3-TP
- Артикул производителя:
- ESDLC12VD3-TP
- Производитель/Бренд:
- Micro Commercial Co
- Краткое описание:
- TVS DIODE 12VWM 28.6VC SOD323
- Производитель :
- Micro Commercial Co
- Applications :
- General Purpose
- Bidirectional Channels :
- Capacitance @ Frequency :
- 3pF @ 1MHz
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 11A (8/20µs)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Package / Case :
- SC-76, SOD-323
- Power - Peak Pulse :
- 350W
- Power Line Protection :
- No
- Product Status :
- Obsolete
- Supplier Device Package :
- SOD-323
- Type :
- Zener
- Unidirectional Channels :
- 1
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 13.3V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 28.6V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 12V