SMBG6.5HE3/52
- Артикул производителя:
- SMBG6.5HE3/52
- Краткое описание:
- TVS DIODE 6.5VWM 12.3VC DO215AA
- Applications :
- Automotive
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 48.8A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 600W
- Product Status :
- Obsolete
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 7.22V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 12.3V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 6.5V