SMBG15-E3/52
- Артикул производителя:
- SMBG15-E3/52
- Краткое описание:
- TVS DIODE 15VWM 26.9VC DO215AA
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 22.3A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 600W
- Product Status :
- Obsolete
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 16.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 26.9V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 15V