SMBG12-E3/52
- Артикул производителя:
- SMBG12-E3/52
- Краткое описание:
- TVS DIODE 12VWM 22VC DO215AA
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 27.3A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 600W
- Product Status :
- Obsolete
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 13.3V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 22V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 12V