P4SMA300CAHE3/61
- Артикул производителя:
- P4SMA300CAHE3/61
- Производитель/Бренд:
- Vishay Dale Thin Film
- Краткое описание:
- TVS DIODE 256VWM 414VC DO214AC
- Производитель :
- Vishay Dale Thin Film
- Applications :
- Automotive
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 730mA
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 300W
- Product Status :
- Obsolete
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 285V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 414V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 256V