1.5SMC91AHE3/57T
- Артикул производителя:
- 1.5SMC91AHE3/57T
- Производитель/Бренд:
- Vishay Dale Thin Film
- Краткое описание:
- TVS DIODE 77.8VWM 125VC SMC
- Производитель :
- Vishay Dale Thin Film
- Applications :
- Automotive
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 12A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Product Status :
- Discontinued at Digi-Key
- Supplier Device Package :
- DO-214AB (SMCJ)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 86.5V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 125V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 77.8V