SMP20-E3/85A
- Артикул производителя:
- SMP20-E3/85A
- Краткое описание:
- TVS DIODE 20VWM 35.8VC DO220AA
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 11.2A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 400W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 22.2V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 35.8V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 20V