SMCJ64C-E3/9AT
- Артикул производителя:
- SMCJ64C-E3/9AT
- Краткое описание:
- TVS DIODE 64VWM 114VC DO214AB
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 13.2A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Product Status :
- Obsolete
- Supplier Device Package :
- DO-214AB (SMCJ)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 71.1V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 114V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 64V