SMBJ110HE3/5B
- Артикул производителя:
- SMBJ110HE3/5B
- Краткое описание:
- TVS DIODE 110VWM 196VC DO214AA
- Applications :
- Automotive
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 3.1A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 600W
- Product Status :
- Obsolete
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 122V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 196V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 110V