SMBG26C-E3/5B
- Артикул производителя:
- SMBG26C-E3/5B
- Краткое описание:
- TVS DIODE 26VWM 46.6VC DO215AA
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 12.9A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 600W
- Product Status :
- Obsolete
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 28.9V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 46.6V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 26V