SMB8J17CAHE3/5B
- Артикул производителя:
- SMB8J17CAHE3/5B
- Краткое описание:
- TVS DIODE 17VWM 27.6VC DO214AA
- Applications :
- Automotive
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 29A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 800W
- Product Status :
- Discontinued at Digi-Key
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 18.9V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 27.6V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 17V