SMAJ48-E3/5A
- Артикул производителя:
- SMAJ48-E3/5A
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 4.7A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 400W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 53.3V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 85.5V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 48V