SMAJ33-E3/5A
- Артикул производителя:
- SMAJ33-E3/5A
- Производитель/Бренд:
- Vishay Dale Thin Film
- Краткое описание:
- TVS DIODE 33VWM 59VC DO214AC
- Производитель :
- Vishay Dale Thin Film
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 6.8A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Package / Case :
- DO-214AC, SMA
- Power - Peak Pulse :
- 400W
- Product Status :
- Obsolete
- Supplier Device Package :
- DO-214AC (SMA)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 36.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 59V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 33V