SMAJ28-E3/5A
- Артикул производителя:
- SMAJ28-E3/5A
- Краткое описание:
- TVS DIODE 28VWM 50VC DO214AC
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 8A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 400W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 31.1V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 50V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 28V