SMA5J7.5HE3/5A
- Артикул производителя:
- SMA5J7.5HE3/5A
- Краткое описание:
- TVS DIODE 7.5VWM 14.3VC DO214AC
- Applications :
- Automotive
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 35A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 500W
- Product Status :
- Obsolete
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 8.33V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 14.3V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 7.5V