SM6S26A-E3/2D
- Артикул производителя:
- SM6S26A-E3/2D
- Краткое описание:
- TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO218AB
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 109A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 4600W (4.6kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 28.9V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 42.1V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 26V