SM6S15AHE3/2D
- Артикул производителя:
- SM6S15AHE3/2D
- Краткое описание:
- TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO218AB
- Applications :
- Automotive
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 189A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 4600W (4.6kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 16.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 24.4V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 15V