SM6S14A-E3/2D
- Артикул производителя:
- SM6S14A-E3/2D
- Краткое описание:
- TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO218AB
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 198A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 4600W (4.6kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 15.6V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 23.2V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 14V